Aktualno, Nekategorizirano

Manifestaciji Dani udruga 2018. pridružuje se i grad Sisak

DanUdrugaSiska_2018_vizualDogađanje u gradu Sisku održat će se u subotu 26. svibnja 2016. godine na sisačkoj šetnici uz rijeku Kupu s početkom u 10:00 sati.

Tijekom ove manifestacije predstaviti će se ukupno 50 udruga i ustanova koje u svoj rad uključuju volontere te sportske udruge s područja Siska i okolice, kako bi građanima predstavili svoj rad i motivirali ih da se uključe u brojne aktivnosti koje udruge i ustanove nude.

Udruge i ustanove pripremili su raznoliki i zanimljivi program koji omogućava svim posjetiteljima interakciju kroz radionice, kvizove, mini natjecanja, izložbe te demonstraciju sportova i vještina na improviziranom sportskom terenu.

Organizatori „Dana udruga 2018.“ su grad Sisak, Agencija lokalne demokracije Sisak, Zajednica sportskih udruga grada Siska, Bodybuilding klub Sisak i Turistička zajednica grada Siska.