Hrvatska, Nekategorizirano

Mirjana Klobučarić izlaže u centru Murai

U ponedjeljak, 20. rujna 2021. u 18 sati u centru Murai održat će se otvorenje izložbe slika Mirjane Klobučarić, umjetnice iz Brezja.

Naziv ove samostalne izložbe je “U 3 čina” jer izlaže motive slikane u 3 tehnike: suhi pastel, akvarel i ulje na platnu.

Mirjana Klobučarić ljubav prema slikama ima cijeli svoj život, a aktivno se bavi slikanjem od 2009.g. uz redovite edukacije. Članica je Likovnog udruženja Čakovec.

“Slikam intuitivno, kod slikanja motiv i atmosfera imaju prednost pred tehnikom slikanja, tako da tehnike slikanja koristim na razne načine ovisno o motivu, u cilju dočaravanja vlastite vizije motiva kojeg slikam” – navodi umjetnica.

Izložba će biti otvorena do 26.09.2021. svaki dan u terminima: 10:00 – 14:00 i 16:00 – 19:00 sati.

Murai centar sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Facebook stranica Murai centra