Aktualno, Nekategorizirano

Mjesec digitalnih vještina u Kreativno edukativnom centru Murai!

U srijedu i četvrtak, 20. i 21. rujna, u Kreativno edukativnom centru Murai održavaju se radionice digitalnih vještina. Radionice obuhvaćaju tri teme: Osmišljavanje i izrada web stranice, Mjerenje i razumijevanje analitike online sadržaja za osmišljavanje novih ideja, Primjena bihevioralne ekonomije u kreativnoj industriji – navodi se u pozivu Platforme za Društveni centar Čakovec.

Prijavite se na radionice digitalnih vještina i budite u korak s napretkom tehnologije i digitalizacijom!
Naučene vještine mogu se primijeniti u razvoju poduzetničkih ideja i marketinga. Radionice su namijenjene svim dobnim skupinama koje imaju osnovno računalno znanje.
Požuri s prijavom jer je broj mjesta ograničen!
Prijaviti se možeš klikom na: https://bit.ly/3REiQeQ

Projekt je sufinanciran od strane Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske i Međimurske županije.