Aktualno, Nekategorizirano

‘Network Effect’: međunarodna konferencija o fenomenu umrežavanja u Rijeci

Network-effect-izvor-Wikipedia2Konferenciju Network Effect organiziraju udruga Drugo more i Institut za povijest umjetnosti ove subote, 30. lipnja, u Filodrammatici (Rijeka, Korzo 28/1).

Prezentacije i diskusije o političkim i društvenim posljedicama umrežavanja, s posebnim fokusom na domenu kulture, vodit će se oko dvije osnovne podteme: panel na temu modela umrežavanja trajat će od 10 do 13 sati, a razgovori na temu mrežnih sučelja od 16 do 19 sati.

Na konferenciji će sudjelovati Annelie Berner (Copenhagen Institute of Interaction Design), Donato Ricci (médialab, Sciences Po, Pariz), Ljiljana Kolešnik (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb), Sanja Sekelj (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb), Nikola Bojić (Institut za povijest umjetnosti, Zagreb), Edgar Buršić (Fakultet za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije, Pula) i Davor Mišković (Drugo more, Rijeka).

 

Više o koferenciji možete prčitati ovdje .