Hrvatska, Nekategorizirano

Novo savjetovalište za žene žrtve nasilja

Radno vrijeme Savjetovališta je utorkom i četvrtkom od 10 do 12 sati
Radno vrijeme Savjetovališta je utorkom i četvrtkom od 10 do 12 sati

Savjetovalište je namijenjeno ženama žrtvama nasilja, ženama koje trebaju informaciju vezanu uz obiteljsko nasilje, partnersko nasilje kao i sve ostale oblike nasilja. Budućim korisnicama, savjetovalište nudi usluge informiranja, savjetovanja, psihosocijalne pomoći i pravnog savjetovanja, stoji na stranicama CESI-ja – Centra za edukaciju, savjetovanje i istraživanje.

Radno vrijeme Savjetovališta je utorkom i četvrtkom od 10 do 12 sati te u drugim terminima prema prethodnom telefonskom dogovoru, na adresi Trg svete Jelene 6 /Stara škola (nekadašnji mikrobiološki laboratorij).

– Pozivamo sve žene kojima su potrebne informacije, savjetovanje ili drugi oblici psihosocijalne pomoći i podrške vezano uz njihovo iskustvo nasilja da nam se obrate osobno dolaskom u novootvoreno Savjetovalište utorkom i četvrtkom od 10 do 12 sati ili telefonski na broj telefona 049/ 639 281 (utorkom i četvrtkom od 12 do 18 sati) i 091/ 639 2810 (ponedjeljkom, srijedom i petkom od 9 do 15 sati) – ističu u CESI-ju.