Hrvatska, Inicijative, Nekategorizirano

Održana svečana dodjela ugovora za provedbu 27 projekta

U Zagrebu je u srijedu održana svečana dodjela ugovora za provedbu 27 projekta ukupne vrijednosti 11.478.878,18 kuna odobrenih za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda. Projekti su ugovoreni temeljem 17., 18. i 19. Odluke o financiranju na Pozivu “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice”.

Pozivom ukupne vrijednosti 120 milijuna kuna se želi osigurati razvoj civilnoga društva koji osigurava ujednačen regionalni društveno – ekonomski rast i demokratski razvoj Hrvatske.

Potpisnike ugovora uvodno su pozdravili predstavnici Posredničkih tijela: Helena Beus, ovlaštena za obavljanje poslova ravnatelja Ureda za udruge, Luka Bogdan, zamjenik upraviteljice Nacionalne zaklade.

 

17. Odluka o financiranju

18. Odluka o financiranju

19. Odluka o financiranju