Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Modeli unutarnjeg vrednovanja i vanjskog vrednovanja djelovanja i programa organizacija civilnoga društva u zajednici

Na portalu financijskepodrske.hr danas su otvorene prijave na online radionicu: Modeli unutarnjeg vrednovanja i vanjskog vrednovanja djelovanja/programa organizacija civilnoga društva u zajednici.
Radionicu će 23. lipnja u 10 sati održati Centar za civilne inicijative.

Sudionici radionice steći će znanja kako provesti vrednovanje provedbe projekta, rada udruge, angažirati vanjske suradnike, postaviti pitanja za vrednovanje i izraditi anketne upitnike za različite vrste dionika s kojima udruga surađuje.

PRIJAVA NA RADIONICU 23.06.2020. (10:00h) – 23.06.2020. (13:00h)

Radionicu organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama u sklopu Zakladinog Programa podrške i provedbe programa EU, a otvorena je predstavnicima udruga i svih drugih potencijalnih prijavitelja na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda kako bi se osnažili organizacijski i stručni kapaciteti svih potencijalnih prijavitelja.