Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Radionica Nacionalne zaklade ‘Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama’ online na YouTube kanalu

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u okolnostima novonastale krize oko epidemije koronovirusama, obavještava da će sve ranije najavljene besplatne radionice održati online i da će biti emitirane preko YouTube kanala.

Tako će najavljena radionica “Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama”, koja je planirana za 24. ožujka 2020. godine u Nacionalnoj zakladi, Marulićev trg 18 , u Zagrebu, biti dostupna online od 26. ožujka 2020. godine s početkom u 10.00 na YouTube kanala suradne organizacije Centar za civilne inicijative (CCI) –  https://www.youtube.com/user/CCIHrvatska.

Besplatne radionice najavljene preko platforme financijskepodrske.hr održavaju se u organizaciji Nacionalne zaklade i njezinih suradnih organizacija, a otvorene su svim zainteresiranim prijaviteljima i onima koji žele nešto više naučiti o pozivima za dodjelom bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda.