Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Nacionalna zaklada objavila popis besplatnih radionica u veljači i ožujku 2020.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavila je popis besplatnih radionica koje će održati tijekom veljače i ožujka 2020. godine u organizaciji Zaklade i njezinih suradnih organizacija, a koje su namijene zainteresiranim prijaviteljima na pozive za dodjelom bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda.

Kao i tijekom protekle 2019. godine, Nacionalna zaklada nastavit će s održavanjem radionica u pet hrvatskih gradova (Zagreb, Osijek, Split, Rijeka, Čakovec) na teme koje se važne za rad organizacija civilnoga društva s naglaskom na teme vezane uz mogućnost prijava projektnih prijedloga na natječaje u okviru Europskog socijalnog fonda.

Prijava za sudjelovanje odvija se isključivo preko platforme www.financijskepodrske.hr , a popis radionica s datumima održavanja te datumima kada je otvorena prijava na svaku pojedinu radionicu nalazi se ovdje – Termini radionica i prijava u veljaci i ozujku 2020_.