Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja

Na portalu financijskepodrske.hr danas su otvorene prijave na online radionicu: Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja / Je li sustav kvalitete jamac kvalitetne organizacije i dobrog upravljanja? koja će se održati 17. lipnja 2020.

Webinar na platformi Zoom u trajanju od dva sata održat će Darko Ciglar iz ACT Grupe.

PRIJAVA NA ONLINE radionicu na platformi ZOOM 17.06.2020. (10:00h) – 17.06.2020. (12:00h)

Radionicu organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama u sklopu Zakladinog Programa podrške i provedbe programa EU, a otvorena je predstavnicima udruga i svih drugih potencijalnih prijavitelja na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda kako bi se osnažili organizacijski i stručni kapaciteti svih potencijalnih prijavitelja.