Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Otvorene prijave na online radionicu: “Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama”

Na portalu financijskepodrske.hr danas su otvorene prijave na online radionicu “Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama” koju će se 9. lipnja 2020. održati Udruga MI-Split i ACT Grupa.

Cilj ovih radionica je upoznati sudionike s osnovnim elementima procesa zagovaranja, procesom pripreme zagovaračkih aktivnosti, stvaranjem saveza – partnerstva – suradničke mreže, alatima i metodama u procesu zagovaranja i definiranjem poruke i pripreme kampanje.

Prijava na radionice:
ONLINE RADIONICA UDRUGE “MI” SPLIT, 9.6.2020. – Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama
ZOOM RADIONICA ACT GRUPE – 9.6.2020. – Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama – Kako da se čujemo da nam bude bolje?

Radionica je namijenjena udrugama i drugim potencijalnim prijaviteljima na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda, a organizira se u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva te u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama, među kojima su i dvije udruge koje će održati radionicu.