Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Otvorene prijave na online radionicu: Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu koju će 20. i 21. travnja 2021. održati udruga Mi iz Splita, suradna organizacija Nacionalne zaklade.

Poveznica za prijavu:
DVODNEVNA ONLINE RADIONICA UDRUGE MI-SPLIT, 20.-21.4.2021. – Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba

Radionice organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama u sklopu Zakladinog Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja, a otvorena je predstavnicima udruga i svih drugih potencijalnih prijavitelja na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda i javnih izvora kako bi se osnažili organizacijski i stručni kapaciteti svih potencijalnih prijavitelja.