Aktivizam, Nekategorizirano

Otvorene prijave na posljednje radionice projekta MojaScena online

Projekt MojaScena online u sklopu Međunarodnog centra za umjetnost bliži se kraju. Međutim slobodnih mjesta i dalje ima za radionice iz dramske i literarne umjetnosti za sve mlađe od 25 godina. Kao i do sada, sve radionice su u potpunosti besplatne i odvijaju se online, navodi se na stranici projekta.

Upisi su u tijeku tako da preporučamo svima koji su zainteresirani a imaju manje od 25 godina da se prijave što prije. Prijaviti se možete u svega nekoliko minuta ispunjavanjem prijavnice. Dosadašnje radove polaznika, raspored radionica, prijavnicu te više informacija o projektu možete pronaći na internet stranici projekta mcu.hr.

Ukoliko imate dodatna pitanja možete ih poslati na email adresu: voditeljprojekta@mcu.hr.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Međunarodnog centra za umjetnost.