Aktualno, Nekategorizirano

Otvoreno glasovanje za ideje iz područja društvenih inovacija i filantropije

IPA-Filantropija-logo-RGBZaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva u suradnji s Udrugom za razvoj civilnog društva SMART otvorila je glasovanje za najzanimljiviju ideju u sklopu “Poziva za društvene inovacije i/ili ideje u području razvoja civilnoga društva i promociji filantropije u lokalnoj zajednici“.

Koja je ideja najbolja odlučuju oni koji glasuju.

Pravila:
Glasovanje je otvoreno do 25.  rujna 2016. Svaka osoba može glasovati samo jednom. Dodijelit će se po 2 potpore za Istarsku i 2 za Primorsko-goransku županiju sukladno najvećem ostvarenom broju glasova.

Više detalja o glasovanju i dostupnim idejama možete naći na stranicama Zaklade www.civilnodrustvo-istra.hr .

Ovaj poziv objavljen je u sklopu projekta „Filantropija – oslonac održivih zajednica“, financiranog od strane EU kroz natječaj „IPA 2012 Poticanje inovativnih oblika filantropije u lokalnim zajednicama za potporu održivosti organizacija civilnog društva“ i sufinanciranog od Ureda za udruge Vlade RH. Cilj navedenog projekta je promoviranje filantropije i poticanje razvoja korporativne filantropije i multisektorskog pristupa te razvoja kapaciteta lokalnih organizacija civilnog društva za doprinos filantropiji u lokalnim zajednicama.