Aktualno, Nekategorizirano

Podrži kampanju #ReagirajLjudski protiv nasilja nad ženama

#ReagirajLjudski jedna je od kampanja koju Status M provodi s mladima, a koja za cilj ima podizanje nivoa svijesti mladih o nasilju koje nas svakodnevno okružuje. Bavimo se edukacijom i uključivanjem mladića i muškaraca u prevenciju nasilja te ih potičemo i osnažujemo da reagiraju primjereno i zaustave nasilne situacije na siguran način.

Ovim putem pozivamo sve posjetitelje/ice Centra za mlade grada Zagreba da ispune razglednice s ohrabrujućim porukama i tako izraze svoju predanost nenasilju i rodnoj jednakosti te potpišu Deklaraciju pravih muškaraca protiv nasilja nad ženama. Također, možete se slikati s okvirom #ReagirajLjudski, objaviti fotografiju na svojem Instagram ili Facebook profilu i taggati Status M na post i još jednom podržati društvo bez nasilja!

Projekt Centra za mlade grada Zagreba sufinancira Europska unije iz Europskog socijalnog fonda.