Aktualno, Nekategorizirano

Portal Lupiga kreće u crowdfunding kampanju “IMA NAS!”

lupigaNeprofitni portal Lupiga, koji u hrvatskom medijskom prostoru djeluje od 2001. godine, održat će konferenciju za medije u Press klubu Hrvatskog novinarskog društva, u utorak 19. prosinca, gdje će najaviti početak borbe za preživljavanje kroz crowdfunding kampanju “IMA NAS!”.

Predstavljanje kampanje počet će točno u 11 i 56, čime Lupiga želi upozoriti kako je pet do dvanaest za Hrvatsko novinarstvo prošlo.

Crowdfunding kampanjom pod nazivom IMA NAS!, portal Lupiga pokušat će osigurati polovicu minimalnog iznosa sredstava potrebnih za jednogodišnji rad.

Kampanju neprofitnog portala, najavit će glavni urednik portala Ivor Fuka, uz podršku nagrađivanih novinarki Lupige mlađe i srednje generacije, Ane Benačić i Nataše Škaričić, a podsjetit će i da su s portalom surađivala i velika novinarska imena poput Igora Mandića, Jasne Babić, Vlade Rajića

“Pozivamo vas da svojim prisustvom kolegijalno podržite kampanju neprofitnog portala Lupiga te da o njoj informirate svoje čitatelje, gledatelje i slušatelje. Pomozite nam da gradimo bogatiju, raznovrsniju i slobodniju medijsku scenu u Hrvatskoj”, poručuju u pozivu s portala Lupiga.

Izvor: Lupiga