Aktualno, Nekategorizirano

Povratak u staru školu

Projekt je za otočane jako važan

Udruga Buđenje u Stomorskoj, na otoku Šolti okuplja, umrežava i educira prvenstveno mlade na otocima, ali sve ostale zainteresirane za rad ove udgue.

Danas, 25. kolovoza organiziraju dječju radionicu i izložbu uz zakusku, a u sklopu projekta “Povratak u staru školu”.

Naime, zgrada stare škole u Stomorskoj dana je na korištenje udrugama, ali još uvijek nije u stanju u kakvom bi trebala biti zbog čega udruge često organiziraju humanitarna događanja kako bi prikupili sredstva za uređenje.

Današnja dječja radionica započinje u 19 i traje do 20.30 sati nakon čega će imati izložbu radova nastalih proteklih mjesec dana.

– Očekuju nas slatke delicije i malo muzike da našim klincima koji ne žive na otoku, otok ostane u lijepm sjećanju sve do sljedećeg dolaska.

Dođite zajedno s nama uveseliti mališane kao i dati podršku projektu “Povratak u staru školu” koji je iznimno važan za Stomorsku. Sudjelovanje na radionici i na izložbi je dobrovoljni prilog za troškove organizacije i daljnji rad stare škole – poručuju u udruzi.