Aktualno, Nekategorizirano

Poziv na edukaciju “Jačanje kapaciteta stručnjaka koji rade s djecom i mladima s problemima u ponašanju u školskom okruženju”

Udruga MoSt u partnerstvu s Gradom Splitom provodi projekt „Od institucije do zajednice – promocija i razvoj izvaninstitucionalne skrbi na području UA Split“, sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda (UP.02.2.2.15.0088). Projekt je usmjeren prevenciji institucionalizacije djece/mlađih punoljetnih osoba s problemima u ponašanju i promociji razvoja izvaninstitucionalnih socijalnih usluga u lokalnim zajednicama na području urbane aglomeracije Split. Projekt obuhvaća tri modula edukacija za stručnjake i osobe koje rade s djecom i mladima s problemima u ponašanju u različitim okruženjima i donositelje odluka / predstavnika jedinica lokalnih samouprava na području UA Split, navodi se u pozivu.

Ovim putem pozivamo učitelje/ice i nastavnike/ice s područja Urbane aglomeracije Split (Gradovi Split, Kaštela, Omiš, Sinj, Solin, Trogir i općine Dicmo, Dugi Rat, Dugopolje, Klis, Lećevica, Muć i Podstrana) da se prijave na
prvi modul edukacije “Jačanje kapaciteta stručnjaka koji rade s mladima s problemima u ponašanju u školskom okruženju”

Prvi modul edukacije će se održati u dva dijela u prostorijama Udruge MoSt, Gundulićeva 52, Split.

· 1. dio edukacije: 19. i 20.1.2023. (četvrtak i petak) od 9 do 17 sati

· 2. dio edukacije: 16. i 17.2.2023. (četvrtak i petak) od 9 do 17 sati

Više informacija o edukaciji i prijava na edukaciju: https://bit.ly/3PZImLm

……………………………………….

Projekt “Od institucije do zajednice – promocija i razvoj izvaninstitucionalne skrbi na području UA Split “, UP.02.2.2.15.0088, provodi se u partnerstvu s Gradom Splitom i sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda.