Aktualno, Nekategorizirano

Poziv na prijave za nove grupe Zagorkinog književnog kluba

U tijeku su prijave za nove grupe Zagorkinog književnog kluba, aktivnosti Centra za ženske studije/Memorijalnog stana Marije Jurić Zagorke, Zagreb, koja treću godinu za redom okuplja ljubiteljie_ice Zagorke uz čitanje njezinih djela.

Za sve one ljubitelje_ice Zagorke koji_e nisu iz Zagreba i okolice te ne mogu uživo prisustvovati sastancima, i ove ćemo godine imate jednu online grupu, čiji će se sastanci održavati putem Zoom platforme.

Sastanci druge grupe dominantno će se odvijati uživo u Memorijalnom stanu Marije Jurić Zagorke, Dolac 8, Zagreb ili pak online u slučaju zaoštravanja epidemiološke situacije i propisanih mjera.

Sastanci će se odvijati jednom mjesečno. Unutar grupa (max 10 osoba) zatvorenog tipa, razgovarat će se o prethodno pročitanoj knjizi, a datume sastanaka i popis literature za godinu 2022/2023. članovi_ice dobit će na prvom sastanku koji će se održati u prvoj polovici rujna.

Prijave su otvorene do 01. rujna 2022. Dodatne informacije