Aktivizam, Inicijative, Nekategorizirano

Program Drugačija glazba poziva na Afrobeat Takeover Party

54522658_1480075238796074_6762033503375720448_oProgram Drugačija glazba poziva vas na prvo ovogodišnje glazbeno događanje Afrobeat Takeover Party 29. ožujka 2019. od 17.00 sati u klub Attack, Pierottijeva 11 u Zagrebu.

Večernjem glazbenom programu predhoditi će glazbena radionica afričkih bubnjeva od 17.00 sati. Uz radionicu, tijekom večeri, moći ćete uživati u degustacijama afričkih specijaliteta koje će pripremiti članovi/ce udruge Društvo Afrikanaca Hrvatske.

Od 22.00 sata u klubu Attack možete plesati uz glazbu afrobeat, hip hop, reggae tone koju će za vas selektirati DJ Da Prince/ DJ Magnifikat (afrički Šime) i DJ Chronum.

Ulaz je besplatan.

Program Drugačija glazba provodi se u suradnji Autonomnog kulturnog centra i Društva Afrikanaca Hrvatske kroz projekt Korak dalje prema uključivoj kulturi.

dbfe8a3ac7b2d509d5dc93ad3e20e67a-african-graphicsProjekt Korak dalje prema uključivoj kulturi provodi Udruga za promicanje kultura Kulturtreger u partnertsvu s organizacijama:  Savez udruga Operacija grad, Multimedijalni institut (MI2), Udruženje za razvoj kulture – URK i WHW/Što, kako i za koga i Centar za mirovne studije.

Projekt se bavi jačanjem kapaciteta te umrežavanjem organizacija civilnoga društva, neformalnih inicijativa i pojedinaca u području sudioničkog upravljanja specifično usmjerenog interkulturnom dijalogu kroz zagovaranje osnivanja Interkulturnog društvenog centra u Zagrebu (IDC). Projekt utječe na jačanje svijesti o sudioničkom upravljanju kroz uključivanje zajednice i svih dionika u programiranje i pristup kulturnim sadržajima sa specifičnim fokusom na interkulturalnost.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a odobren je na pozivu Kultura u centru.

.