Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica bubnjeva u Domu kulture Kravarsko

Kako se zabaviti uz ritmove bubnjeva pokazat će Udruga PET PLUS ovog PETKA, 17. prosinca od 17,30 u prostorijama Doma kulture Općina Kravarsko.

Radionica je dio projekta Pokrenimo KOK! ugovorenog za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu “Prostori sudjelovanja – razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice” u ukupnom iznosu od 1.989.272,02 kn, a provedba će trajati dvije godine, od 1.8.2020. – 1.8.2022.

Projekt “Pokreni KOK (kultura u Općini Kravarsko)!” provodi Udruga Pet Plus u partnerstvu s Općinom Kravarsko, Udrugom umirovljenika Kravarsko, KUD-om Kravarsko i LAG-om Vallis Colapis. Cilj projekta je osnažiti javno-civilno partnerstvo i praksu sudjelovanja članova zajednice u upravljanju i donošenju odluka kroz širenje raspona socijalnih, kulturnih, obrazovnih i gospodarskih sadržaja i usluga koje se pokreću ili već provode u lokalnom društvenom centru te jačanje kapaciteta lokalnih OCD.