Hrvatska, Nekategorizirano

Udruga Pet plus u Kravarskom predstavlja projekt Pokrenimo KOK!

Udruga Pet Plus poziva na početnu konferenciju projekta Pokrenimo KOK! koja će se održati 20. listopada u 13 sati u Domu kulture općine Kravarsko.

Projekt Pokrenimo KOK! ugovoren je za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu “Prostori sudjelovanja – razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice” u ukupnom iznosu od : 1.989.272,02 kn, a provedba će trajati dvije godine, od 1.8.2020. – 1.8.2022.

Projekt “Pokreni KOK (kultura u Općini Kravarsko)!” provodi Udruga Pet Plus u partnerstvu s Općinom Kravarsko, Udrugom umirovljenika Kravarsko, KUD-om Kravarsko i LAG-om Vallis Colapis. Cilj projekta je osnažiti javno-civilno partnerstvo i praksu sudjelovanja članova zajednice u upravljanju i donošenju odluka kroz širenje raspona socijalnih, kulturnih, obrazovnih i gospodarskih sadržaja i usluga koje se pokreću ili već provode u lokalnom društvenom centru te jačanje kapaciteta lokalnih OCD.