Aktivizam, Nekategorizirano

Radionica “Fundraising i izgradnja mreže odnosa”

ilustracija: korablja-arka.hr
ilustracija: korablja-arka.hr

Udruga Arka Korablja najavljuje dvodnevnu radionicu “Fundraising i izgradnja mreže odnosa” koja će se održati u Zagrebu 28. veljače i 1. ožujka 2019. godine, Tribina grada Zagreba, Kaptol 27.

Radionica je namijenjena fundraiserima različitih vrsta neprofitnih organizacija, bilo početnicima, bilo iskusnim fundraiserima. Radionica nudi konkretne alate i ključne informacije za uspješan fundraising i izgradnju mreže odnosa. Važnost izgradnje mreže odnosa u fundraisingu često nije prepoznata. Izgraditi dinamičnu mrežu odnosa znači dijeliti s drugima želju da promijenimo ljudske živote nabolje. Ova radionica naučit će vas kako ispričati “vašu priču” i potaknuti ljude da vas financijski podrže. Radionicu će voditi međunarodni i domaći edukatori s dugogodišnjim iskustvom fundraisinga za razne međunarodne projekte i razvojne programe.

Više o radionici