Aktualno, Nekategorizirano

STEM radionice za srednjoškolce

U sklopu projekta STEM akademija organiziramo STEM radionice koje će se održati u Zagrebu od 21. do 25. veljače na teme primjenjenog računarstva, multimedijskog računarstva, robotike i geoznanosti, navodi se u pozivu Hrvatskog ureda za kreativnost i inovacije.

Radionice su:

1. Unity – izrada video igara
2. Android – izrada aplikacije za mobitel
3. Robotika
4. Zemlja, čovjek i geotehnologija

Radionice se organiziraju u suradnji sa partnerima Visokim učilištem Algebra, Rudarsko-geološko-naftnim fakultetom i Institutom za razvoj obrazovanja.

Prijave traju do 6. veljače do 23:59. Svi sudionici biti će obaviješteni o rezultatima 8. veljače 2022.

U slučaju dodatnih pitanja, javite nam se na tena@huki.hr ili katarina@huki.hr.

Sve to možeš doznati na besplatnim radionicama STEM akademije u veljači u Zagrebu, samo se prijavi!

PRIJAVE https://stemakademija.hr/stem-radionice/

………………………………………………….
“STEM akademija” projekt je Hrvatskog ureda za kreativnost i inovacije koji sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. Ukupna vrijednost projekta iznosi 1.224.392,86 kn i traje dvije godine. Projekt se provodi u suradnji s parterima: Institutom za razvoj obrazovanja, Rudarsko-geološko-naftnim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu i Visokim učilištem Algebra.