Aktualno, Nekategorizirano

‘Svi smo mi zvijezde’ – Studentski likovni natječaj o inkluziji i toleranciji

Algebra i Erasmus+ projekt UNIQUE organiziraju Studentski likovni natječaj ‘Svi smo mi zvijezde’ kojim pozivaju studente da svojim umjetničkim radovima predstave pojmove prihvaćanja, pripadnosti, zajedništva i inkluzije, navodi se na stranici na stranici algebra.hr.

Visoko učilište Algebra naime ohrabruje prihvaćanje vlastite individualnosti i potiče uklanjanje prepreka koje stoje na putu razvoju uključivog, pravednog i održivog društva. U tu svrhu, u sklopu Erasmus+ projekta UNIQUE, pokrenuli su likovni natječaj kojim pozivaju studente da svojim umjetničkim radovima predstave pojmove prihvaćanja, pripadnosti, zajedništva i inkluzije.

Studentski natječaj „Svi smo mi zvijezde“ otvoren je za sve studente u Hrvatskoj koji u trenutku prijave imaju najmanje šesnaest godina. Zainteresirani studenti pozivaju se da izrade sliku, crtež, fotografiju ili kratki film kojim će prikazati svoje viđenje tema tolerancije, uključivosti i zajedništva.

Na natječaju se može sudjelovati pojedinačno ili kao tim. Nagrada za pobjednički rad iznosi 2.500,00 kuna.

Radove je moguće prijaviti do 27. lipnja 2022. u 23:59 h.