Aktivizam, Inicijative, Nekategorizirano

Tjedan filantropije u Osijeku

filantrop_crProgram održavanja Tjedna filantropije bogat je i raznolik; Javna tribina pod nazivom “Tko su filantropi danas? – Lege i legice u akciji”, filantropska šetnja Osijekom, filantropska vožnja tramvajem, te buvljak pod nazivom “FilantroPIJA”.

Filantropija kao ulaganje u budućnost koja potiče građanski aktivizam, solidarnost, pomaganje i ulaganje u razvoj društva u Osijeku ima dugu i bogatu povijest, postanite dio njezine sadašnjosti!

PROGRAM:

1. rujan, ponedjeljak

10:00 sati: Konferencija za medije, ispred KBC Osijek

18:30 – 19:30 sati: Javna tribina: “Tko su filantropi danas? – Legice i lege u akciji”, Kino Urania

Gosti: Lege za djecu superjunake, Maja Sajler Garmaz i Željko Garmaz (javljanje u živo iz Afrike)

Moderator: Saša Drinić

1. rujan, utorak

17:00 – 19:00 sati: Filantropska šetnja gradom, polazak ispred Kružnog pila u Tvrđi

1. rujan, srijeda

18:00 – 19:00 sati: Filantropska vožnja tramvajem, polazak s Trga Ante Starčevića

1. rujan, petak

18:00 – 22:00 sati: “FilantroPIJA”, dobrotvorni buvljak, dvorište iza Kina Urania (ulaz iz ulice Šetalište kardinala F. Šepera)

Za glazbeni dio pobrinut će se:

×Vikac i Nera

×Pullover unplugged

×Cordon Blue

Za osvježenje pobrinut će se:

×Club EXIT Osijek

Za kokice tu će biti:

×Udruga PLANTaža

Program možete preuzeti OVDJE.