Aktualno, Nekategorizirano

U Močvaru tribina Inicijative za feministički Filozofski

19787535_1736875826326918_3240629546402730089_oU Močvaru dolazi novonastala Inicijativa za feministički Filozofski s ciljem predstavljanja njihovih temelja, strukture, metodologije rada, ali i važnosti i učinkovitosti ovakvog oblika studentske inicijative na ovim prostorima, pogotovo kada je riječ o približavanju suvremene feminističke problematike široj skupini ljudi, odnosno oblikovanju javnog mišljenja mladih i ostalih dobnih skupina.

Osim pukog predstavljanja organizacijske strukture i djelovanja Inicijative, koja će sama po sebi biti uvod, ali i poticaj za daljnju raspravu, bit će riječi i o samom feminizmu danas, odnosno njegovim mogućnostima, ograničenjima, oblicima i potrebama u današnjem društvu.

Gosti: MARIJA DEJANOVIĆ (Zagreb), KATARINA POLJAK (Zagreb), PETRA KURTOVIĆ (Zagreb). Moderator: TOMISLAV ČANKOVIĆ (Zagreb).

Više: Facebook