Aktualno, Nekategorizirano

U Rijeci se sprema konferencija o rehabilitaciji i socijalnoj reintegraciji osoba s problemom ovisnosti

Foto: Udruga Vida

Udruga Vida organizira međunarodnu stručnu konferenciju “Kako do oporavka? Suvremeni pristupi liječenju, rehabilitaciji i socijalnoj reintegraciji osoba s problemom ovisnosti” koja će se održati 1.rujna s početkom u 9:00 sati u Hotelu Jadran, Rijeka.

Konferencija će ugostiti etablirane stručnjake i stručnjakinje s područja tretmana ovisnosti, od kojih izdvajamo:

Sanja Filipović, dipl.psih.,prof., predsjednica Udruge “Vida”
Luciano Pasqualotto, PhD, predavač Specijalne pedagogije pri Sveučilištu u Veroni, Italija
Slađana Štrkalj Ivezić, spec. psihijatar, redovita profesorica u naslovnom zvanju Medicinskog fakulteta u Zagrebu, subspecijalistica iz socijalne psihijatrije i psihoterapije
Boro Goić, predsjednik Udruženja Proslavi oporavak (Sarajevo, Bosna i Hercegovina)
Bože Klapež, socijalni pedagog i realitetni terapeut, autor knjige Živjeti bez droge – Primjena teorije izbora i realitetne terapije u radu s ovisnicima

Konferenciju možete pratiti preko Zoom platforme na sljedećem linku.

Inozemni predavači izlagat će online, sukladno epidemiološkim uputama. Više o konferenciji i predavačima možete pročitati ovdje.

………………………………………………

Konferencija se organizira u okviru projekta „Puzzle“ – Povećanje zapošljivosti liječenih ovisnika.
Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

PROGRAM KONFERENCIJE