Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Udruga Braniteljice Domovinskog rata predstavlja svoj EU projekt u Vukovaru

braniteljice-vukovarUdruga Braniteljice Domovinskog rata RH organizira početnu konfereniju na kojoj će predstaviti projekt “Briga o braniteljima Vukovara”. Konferencija će se održati 16. travnja 2019. godine u 11 sati u Hotelu Lav, na adresi Ulica Josipa Jurja Strossmayera 18, Vukovar.

Projekt “Briga o braniteljima Vukovara” sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a provodit će se u suradnji s Udrugom obitelji poginulih, umrlih i nestalih Hrvatskih branitelja Domovinskog rata.

Projektom će se osigurati potrebna sredstva za pružanje pomoći u kući hrvatskim braniteljima i stradalnicima Domovinskog rata što će doprinjeti unapređenju i kvaliteti njihovog života.

O značaju projekta za grad Vukovar govorit će Ivan Penava, gradonačelnik grada Vukovara, Svjetlana Dželalija-Kovačić, predsjednica udruge Braniteljice Domovinskog rata RH , Vedrana Žilić, direktorica Vukovarske razvojne agencije, Ivana Dželalija, voditeljica projekta.