Aktualno, Nekategorizirano

Udruga Đola poziva na događanje Rezbarenje bundeva pod maskama

Udruga za ruralni turizam Đola poziva na javno događanje Rezbarenje bundeva pod maskama u sklopu projekta Razvoj Društvenog centra i organizacija civilnog društva u Dardi. Rezbarenje bundeva pod maskama održat će se u ponedjeljak 31. listopada 2022. godine s početkom u 17 sati u Društvenom centru Darda (Sv. Ivana Krstitelja 109).

Javno događanje organizira se u sklopu projekta Razvoj Društvenog centra i organizacija civilnog društva u Dardi kojeg provodi Udruga za ruralni turizam Đola s partnerima – Općina Darda, Udruga Djeca Dizajneri Darde, Stolnoteniski klub „Darda“, HKUD „Darda“, Romski resursni centar i Udruga žena Općine Darda.

Ciljevi su projekta osposobiti članove udruga na uspješno administrativno i organizacijsko vođenje udruga, osmišljavanje i organiziranje četiriju javnih događanja koja će se odvijati u Društvenom centru Darda te poticanje mladih na uključivanje i aktivno sudjelovanje u zajednici. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.