Aktualno, Nekategorizirano

Uvod u projektno planiranje

forum_crKroz seminar stručnog usavršavanja „Uvod u projektno planiranje“, kojeg Forum provodi već nekoliko godina, učitelji, stručni suradnici i ravnatelji imat će mogućnost upoznati se s osnovnim informacijama vezanim za planiranje projekta te potaknuti projektno razmišljanje. Na seminaru će se sudionici upoznati s definicijom projekta, glavnim elementima projekta, usvojiti temeljnu logiku projektne intervencije, znati identificirati problem koji žele riješiti projektom, definirati ciljeve, ciljne skupine i krajnje korisnike, analizirati kontekst u kojem će provoditi projekt te kako to utječe na njegovu provedbu. Također će naučiti na koje načine ostvariti vidljivost projekta.

Seminar se održava od 13. do 15. listopada u Zagrebu – stoji na stranicama Foruma za slobodu odgoja.