Hrvatska, Nekategorizirano

VIDEO: “splitska dica” poručuju da ruke mogu bolje i više od udarca, prijetnji i uznemiravanja

22308535_1984008335145020_2845273333603600219_nNa Dan ružičastih majica – Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja dijelimo ovaj video klip u kojem glume “splitska dica” u dobi od 11-13 godina i koja nam poručuju kako ruke mogu bolje i više od udarca, prijetnji, neugodnog dodirivanja, uznemiravanja, tipkanja neugodnih poruka, priopćeno je iz udruge Most.

I mi vjerujemo ako govorimo, činimo, živimo, podržavamo, zagovaramo i živimo nenasilje činimo ovaj svijet boljim mjestom za življenje!

Video klip je nastao u okviru partnerskog projekta udruge MoSt i Kazališta Playdrama “Govorim, činim, podržavam, zagovaram, živim nenasilje” kojeg financijski podržava Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku

Režija: Rino Barbir, Elvis Bošnjak, Petra Kovačić

Scenarij: Elvis Bošnjak, Petra Kovačić
Snimatelj: Milan Latković
Šarfer: Duje Kundić
Snimatelj tona: Blanka Štambuk
Igraju: Polaznici glumačkog studija kazališta PlayDrama u dobi od 11 do 13 godina
Katarina Bačić, Laura Bartulović, Mikula Brajnov, Paola Čović, Toma Kovačević, Paulina Krolo, Roko Marušić, Paula Petrušić, Ula Reić, Marta Tomić, Jakov Tralić, Pave Petar Vitaljić

Produkcija: Kazalište PlayDrama Split – 2018.