Aktualno, Nekategorizirano

Zaklada Kultura nova danas u Zagrebu i videoprijenosom predstavlja Program podrške

kultura_novaZaklada “Kultura nova” će u srijedu, 21. veljače 2018. u 14.15 sati u okviru Info dana 2018. predstaviti ovogodišnji Program podrške.

Ured za udruge, u suradnji s tijelima državne uprave – davateljima financijskih sredstava iz javnih izvora, organizira Info dane o natječajima za financiranje projekata i programa organizacija civilnoga društva iz sredstava Državnog proračuna RH i fondova EU u 2018. godini.

Info dani 2018. održat će se 21. i 22. veljače 2018. godine u Velikoj dvorani Ministarstva znanosti i obrazovanja (Donje Svetice 38, Zagreb).

Svrha je Info dana zainteresiranim organizacijama civilnog društva predstaviti natječaje koji će se raspisivati u 2018., a program je pripremljen na temelju Godišnjeg plana natječaja.

Tijekom čitavog događanja bit će osiguran video prijenos putem YouTube kanala Ureda za udruge kako bi se omogućilo informiranje i aktivno sudjelovanje što većeg broja zainteresiranih organizacija civilnog društva izvan Zagreba.

Više informacija o Info danima 2018. možete pronaći ovdje