Aktualno, Nekategorizirano

Informativni dani o Programu podrške 2018 Zaklade ‘Kultura nova’

kultura_novaPozivaju se svi zainteresirani na informativne dane o Programu podrške 2018 Zaklade ‘Kultura nova’ koji će se održati u Vinkovcima, Puli, Rijeci i Zagrebu.

• Vinkovci, petak, 29. lipnja 2018., 11h – 14h, Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci (Gundulićeva 6, Vinkovci)

• Pula, utorak, 3. srpnja 2018., 10h – 13h, Klub Kotač, Društveni centar “Rojc” (Ljudevita Gaja 3, Pula)

• Rijeka, srijeda, 4. srpnja 2018., 10h – 13h, prostor DeltaLaba (Delta 5/II, Rijeka)

• Zagreb, četvrtak, 5. srpnja 2018., 10h – 13h, Galerija Arheološkog muzeja u Zagrebu (Pavla Hatza 6, Zagreb)

U nastojanju da se javni pozivi koje je Zaklada “Kultura nova” objavila 7. lipnja 2018. u okviru Programa podrške 2018 kao i mogućnosti financiranja kroz različita programska područja što kvalitetnije predstave zainteresiranoj javnosti te organizacijama civilnog društva (udrugama i umjetničkim organizacijama) na području suvremene kulture i umjetnosti, Zaklada i ove godine organizira informativne dane o Programu podrške 2018 u nekoliko hrvatskih gradova – Dubrovniku, Biogradu na Moru, Puli, Rijeci, Sisku, Splitu, Varaždinu, Vinkovcima i Zagrebu.

Na informativnim danima bit će detaljno predstavljeni ciljevi javnih poziva i programska područja, postupci podnošenja prijava, procjene kvalitete prijava i provedbe programa/projekata. (Culturenet.hr)