Aktivizam, Nekategorizirano

Završna konferencija projekta RUKe (Recikliram, Kreiram, Učim)

U subotu, 2. prosinca u 18:30 sati u Kozmološkom centru na Trgu svetog Florijana 16 u Križevcima održat će se završna konferencija projekta RUKe (Recikliram, Kreiram, Učim) koji provodi Zaklada Volim Križevce s partnerima Udrugom “Maslačak” Križevci, Pučkim otvorenim učilištem Križevci, Udrugom P.O.I.N.T. i Astronomskim društvom Perzeidi.

Na konferenciji će govoriti Hrvoje Belani, upravitelj Zaklade za lokalni razvoj i solidarnost “Volim Križevce” koja je nositelj projekta, Tamara Premuš, predsjednica Udruge osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji “Maslačak” Križevci kao partnera na projektu te Nikola Ostojčić, voditelj projekta RUKe.

Vrijednost projekta je 419.206,80 HRK odobrenih iz operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ u sklopu poziva „Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u ukupnom iznosu od 356.325,78 HRK.

Izvor: facebook.com/volimkrizevce