Hrvatska, Inicijative, Nekategorizirano

Nacionalna zaklada i u studenome nastavlja s održavanjem radionica vezanih uz pozive Europskog socijalnog fonda

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva i u studenome nastavlja s održavanjem radionica suradnih organizacija s temama zanimljivima svim organizacijama civilnoga društva koje razmišljaju o prijavama svojih projektnih prijedloga na pozive u okviru Europskog socijalnog fonda.

Sljedeće su radionice na koje je otvorena prijava:

Prva u nizu radionica na koju je otvorena prijava održat će se u utorak 12. studenoga 2019. u Zagrebu, a tema je “Modeli učinkovitoga unutarnjeg ustrojstva upravljanja i djelovanja organizacija civilnoga društva”.

Dvodnevna radionica “Upravljanje volonterima” održat će se 13. i 14. studenoga u Čakovcu.

Radinica “Modeli unutarnjeg i vanjskog vrednovanja djelovanja/programa organizacija civilnoga društva” održat će se u Splitu 14. studenoga 2019.

Radionica “Procjena potreba u lokalnoj zajednici” održat će se 18. studenog u Čakovcu.

Da biste saznali detalje o svakoj od ponuđenih radionica i prijavili se na onu koja vas najviše zanima, kliknite na https://www.financijskepodrske.hr/home/events.