Hrvatska, Nekategorizirano

Udruga mladih Krapje predstavlja novi europski projekt razvoja lokalne zajednice

Udruga mladih Krapje u sklopu projekta “Mladi za Krapje” koji sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Državni proračun Republike Hrvatske, održat će početnu konferenciju 14. svibnja u Parku prirode Lonjsko polje u Krapju.

Udruga mladih “Krapje” kao nositelj, u partnerstvu s Udrugom mladih Novska i Javnom ustanovom Park prirode Lonjsko polje, ovim projektom će ojačati kapacitete OCD-a kroz niz aktivnosti u području financijskog upravljanja, osiguravanja sredstava za rad, volonterstva, fleksibilnog poslovanja i društvenog poduzetništva u kriznim situacijama. Predviđeno trajanje projekta je 18 mjeseci.

Projekt je ugovoren za sufinanciranje temeljem 11. Odluke o financiranju na pozivu „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“.  (Izvor: Udruga mladih Krapje/Facebook)