Hrvatska, Nekategorizirano

Besplatna edukacija o društvenom poduzetništvu i ruralnom turizmu

Karlovačka turistička agencija Croatia Open Land Tours DMC iz Karlovca od listopada prošle godine provodi projekt „Održivi turizam kroz društveno poduzetništvo“. Partneri na projektu su: Lokalna akcijska grupa Vallis Colapis, Veleučilište u Karlovcu i Općina Kamanje.

U okviru ovog projekta za nezaposlene osobe održat će se besplatne edukacije (ukupno 40) iz ruralnih zajednica Karlovačke i Zagrebačke županije, s naglaskom na mlade, žene i one iznad 50 godina starosti.

Početak edukativnih radionica bio je predviđen za veljaču 2021., ali s obzirom na epidemiološke mjere predavanja su odgođena za ožujak ili travanj 2021.

Ukupno će biti provedeno 6 radionica (3 teoretske i 3 praktične).

Teme edukativnih radionica:
1. Općenito o društvenom poduzetništvu i ruralnom turizmu
2. Društveno poduzetništvo u turizmu
3. Održivi i odgovorni turizam

Kontakt osoba za sva prijavu: Damir Kršić / LAG Vallis Colapis / 099 386 1924 / damir.krsic@vallis-colapis.hr.

Projekt je odobren za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu „Jačanje društvenog poduzetništva – faza I”.