Aktualno, Nekategorizirano

Dječji Slama festival promovira aktivizam kod djece

Zabava za čitav dan
Zabava za čitav dan

Dječji Slama fest u Latinovcu održat će se u subotu, 9. srpnja 2016. godine s početkom u 10 sati.

– U okviru festa želimo promovirati aktivizam kod djece, razvoj kreativnosti te interkulturalno učenje. Djecu očekuju brojne kreativne i umjetničke radionice, sportske igre, potraga za blagom (kviz znanja) te predstavljanje različitih kultura (Španjolska, Portugal, Litva, Japan, Rusija, Maroko).

Djecu očekuje zakuska, a ostale goste završna priredba, uživanje u šetnjama po Latinovcu, predstavljanje lokalnih proizvođača itd – najavljuju u EKO centru Latinovac.

– Aktivnost je organizirana od strane naših EVS i lokalnih volontera te se održava u okviru projekta “Ljetna škola Sadnice mira Latinovac 2016”. Projekt je financiran od strane Agencije za mobilnost i programe EU (Erasmus+) – zaključuju.

Sve daljnje informacije pratite na Facebook i web stranicama.