Hrvatska, Nekategorizirano

Edukacija o istraživanju tržišta

bartolomej_crNakon što su nezaposleni članovi udruge osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“ odslušali edukciju o društvenom poduzetništvu u trajanju od 80 sati, započela je edukacija o istraživanju tržišta. U sklopu ove edukacije ciljana skupina na projektu će dobiti uvid u načine provođenja istraživanja tržišta kroz buduće poslovanje društvenog poduzeća. Edukaciju provodi vanjski stručnjak u trajanju od 40 sati.

Navedene aktivnosti se provode u sklopu projekta „Razvoj društvenog poduzetništva Bartolomej“ kojeg je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i to u sklopu poziva „Poticanje društvenog poduzetništva“.

Ukupna vrijednost projekta je 491.313,40 kuna, od kojih su 436.521,12 kuna ili 88,84% ukupne vrijednosti projekta bespovratna sredstva Europske unije. Nositelj projekta je Udruga osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej” Knin, a partner na projektu je Javna ustanova Razvojna agencija Šibensko-kninske županije.

Osnovni cilj projekta je osnivanje društvenog poduzeća udruge osoba s invaliditetom „Sveti Bartolomej“