Hrvatska, Nekategorizirano

Glazbeni dani u Društvenom centru Borovje

Društveni centar Borovje kao program Hrabrog telefona aktivno radi na prevenciji neprihvatljivog ponašanja djece i mladih što uključuje i kvalitetno provođenje slobodnog vremena, navodi se u priopćenju udruge.

S tom svrhom Hrabri telefon održavat će Glazbene dane u sklopu kojih će djeca i mladi do 18 godina tijekom lipnja 2021.  i potom nakon ljeta, imati priliku održavati glazbene probe u prostoru udruge – navodi udruga.

Svi zainteresirani mladi pojedinci ili grupe mogu se okušati u sviranju u Društvenom centru, na raspolaganju im stoje bas gitara, akustična gitara, bubnjevi, klavijature. Obratite se udruzi na neki od kontakata na Facebook stranici projekta.

Projekt „Društveni centar Borovje“ sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske, a partner na projektu je Grad Zagreb. Ukupna vrijednost projekta iznosi 932.580,38kn osiguranih iz Državnog proračuna (15%) i Europskog socijalnog fonda (85%).