Aktualno, Nekategorizirano

Gradska knjižnica Biograd na Moru poziva na kviz znanja ‘Kvizaši kojima sam čitao’

Foto: Gradska knjižnica Biograd na Moru

U sklopu projekta Čitanjem u život, koji sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u srijedu 8. veljače 2023. od 20 sati u Škveriću će se održati kviz znanja Kvizaši kojima sam čitao u organizaciji Gradske knjižnice Biograd na Moru i partnera Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Biograd na Moru.

Kviz je namijenjen svim dobnim skupinama, sudjelovanje u kvizu je besplatno, a najuspješnije očekuju i simbolične nagrade.

Pozivamo sve da testirate svoje znanje književnih djela i zabavite se uz drugi kviz Kvizaši kojima sam čitao!

Projekt Čitanjem u život će se provoditi od 8. srpnja 2022. do 8. srpnja 2023., ukupne vrijednosti 41.066,38€ (309.414,67kn), financiran je iz Državnog proračuna Republike Hrvatske u iznosu od 6.159,96€ (46.412,20kn) i Europskog socijalnog fonda u iznosu od 34.906,43€ (263.002,47kn). Partner na projektu je Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Biograd na Moru.

Projektom Čitanjem u život unaprijedit će se kvaliteta života osoba ciljnim skupinama (mladima do 25, osobama starijim od 54 godine) kroz razvoj čitalačke kompetentnosti, i osiguravanjem temelja za cjeloživotno učenje, a sve u cilju povećavanja socijalne uključenosti ranjivih skupina. (Izvor: Gradska knjižnica Biograd na Moru).