Aktualno, Nekategorizirano

Humanitarna akcija “Uvijek zajedno – Veterani 4. gardijske brigade za KBC Split”

Veterani 4. gardijske brigade pokrenuli su akciju kojom prikupljaju novac za kupnju respiratora i ostale medicinske opreme za splitski Klinički bolnički centar, priopćila je u utorak ta veteranska udruga.

Pod nazivom “Uvijek zajedno – Veterani 4. gardijske brigade za KBC Split”, ta je udruga u borbi protiv koronavirusa pokrenula humanitarnu akciju za kupnju respiratora i ostale medicinske opreme za splitski KBC.

“Prikupimo sredstva za nabavu respiratora i pomozimo da se očuvaju životi. Klinički bolnički centar Split spasio je mnoge branitelje u Domovinskom ratu. Pomozimo im da i u ovom ratu s koronavirusom (COVID-19) budu pobjednici. Donirajmo!”, navodi se na stranici te veteranske udruge.

Udruga je objavila i broj računa na koji se mogu uplaćivati donacije namijenjene splitskome Kliničkome bolničkom centru.

Donaciju je moguće uplatiti, kako je navedeno, skenirajući barkod ili uplatnicom na račun: IBAN: HR5923400091511067010.

Za uplate iz inozemstva BIC (SWIFT) code: PBZGHR2X. Primatelj: UVIJEK ZAJEDNO – VETERANI 4. GBR ZA KBC SPLIT.

Opis plaćanja: Za humanitarnu akciju “UVIJEK ZAJEDNO – VETERANI 4. GBR ZA KBC SPLIT”.