Aktualno, Nekategorizirano

I ti Zavrti promjenu!

promjena_crAmbidekster klub nositelj je projekta „Zavrti promjenu – projekt usmjeren razvoju volonterskih programa srednjoškolaca“ koji se provodi u Zagrebu i Karlovcu. Volonteri na volonterskom mjestu Suradnik/ca za rad s mladima će sudjelovati u:

– kreiranju informativnih aktivnosti i inovativnih alata za pronalazak učenika zainteresiranih za volontiranje u odgojno-obrazovnim ustanovama.

– pomagat će koordinatorima volontera iz odgojno-obrazovnih ustanova u provedbi edukacije o volontiranju za zainteresirane učenike

– organizirati i provoditi radionice planiranja volonterskih programa koji obuhvaćaju izravan rad s učenicima volonterima

Traže se mlade osobe u dobi od 20 do 30 godina, studenti/ice fakulteta društveno-humanističkog usmjerenja, nezaposlene osobe s iskustvom u radu s mladima, osobe motivirane za rad s mladima u odgojno-obrazovnim ustanovama, osobe spremne na rad u timu i na suradnju sa stručnjacima iz odgojno-obrazovnih ustanova, te osobe spremne na dugotrajno volontiranje.

Trajanje volonterskog angažmana je predviđeno do lipnja 2018.