Aktualno, Nekategorizirano

I u svibnju zanimljiv program na Future Hubu Križevci

Sve radionice i kontinuirani programi na Future Hubu Križevci, Radionice elektrotehnike, Osnove programiranja weba te Moderna fizika Svemira koje su započele u ožujku, nastavljaju se i u svibnju. Za kraj mjeseca organizatori najavljuju besplatnu dvodnevnu radionicu socijalnih vještina i to na temu koja je dosad zainteresirala najviše polaznika – komuniciranje i javni nastup. Detaljniju najavu radionice i predavača, kao i točan termin i broj polaznika, objavit će uskoro, navodi se na stranici https://www.krizevci.info/.

Future Hub Križevci – kalendar aktivnosti za svibanj

2.5. ponedjeljak u 19: Osnove programiranja weba, prostor FHK

3.5. utorak u 17: Radijska emisija “Ne dirajte mi krugove”, Radio Križevci, 96.6 MHz

4.5. srijeda u 19: Radionice elektrotehnike, prostor FHK

7.5. subota u 17: Moderna fizika Svemira, prostor FHK

9.5. ponedjeljak u 19: Osnove programiranja weba, prostor FHK

10.5. utorak u 17: Radijska emisija “Ne dirajte mi krugove”, Radio Križevci, 96.6 MHz

11.5. srijeda u 19: Radionice elektrotehnike , prostor FHK

14.5. subota u 17: Moderna fizika Svemira, prostor FHK

16.5. ponedjeljak u 19: Osnove programiranja weba, prostor FHK

17.5. utorak u 17: Radijska emisija “Ne dirajte mi krugove”, Radio Križevci, 96.6 MHz

18.5. srijeda u 19: Radionice elektrotehnike , prostor FHK

20.5. petak u 19: Radionica socijalnih vještina: Kako unaprijediti vještinu govorništva I, prostor FHK

21.5. subota u 9: Radionica socijalnih vještina: Kako unaprijediti vještinu govorništva II, prostor FHK

21.5. subota u 17: Moderna fizika Svemira, prostor FHK

23.5. ponedjeljak u 19: Osnove programiranja weba, prostor FHK

24.5. utorak u 17: Radijska emisija “Ne dirajte mi krugove”, Radio Križevci, 96.6 MHz

25.5. srijeda u 19: Radionice elektrotehnike , prostor FHK

28.5. subota u 17: Moderna fizika Svemira, prostor FHK

28.5. subota u 18:30: Projekcija filma, prostor FHK

30.5. ponedjeljak u 19: Osnove programiranja weba, prostor FHK

31.5. utorak u 17: Radijska emisija “Ne dirajte mi krugove”, Radio Križevci, 96.6 MHz

…………………………………..

Vrijednost projekta Future Hub Križevci je 1.779.092,12 kuna koje su odobrene iz operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali u sklopu natječaja „Prostori sudjelovanja – Razvoj programa revitalizacije
prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice“. Projekt Future Hub Križevci sufinanciraju Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade RH. Stajališta izložena u
ovom tekstu isključiva su odgovornost Udruge P.O.I.N.T. Križevci i ni na koji se način ne smatra da odražavaju stajališta Europske unije, Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske i Nacionalne zaklade za
razvoj civilnoga društva.