Hrvatska, Nekategorizirano

KA-MATRIX poziva sugrađane na turističko-edukativne šetnje Zvijezdom u Karlovcu

foto: KA-MATRIX
foto: KA-MATRIX

Udruga KA-MATRIX i Veleučilište u Karlovcu u sklopu projekta “Znanjem do Zvijezde – primjena društveno korisnog učenja na kulturnom nasljeđu zajednice” organizira turističko-edukativnu “Šetnju Zvijezdom”, namijenjenu svim zainteresiranim građanima.

Pet tematski specifičnih “Šetnji Zvijezdom” osmislilo je i vodit će pet grupa studenata Veleučilišta u Karlovcu, polaznika kolegija “Turističko vrednovanje kulturne baštine”, koji su sudjelovali u mentorskom programu društveno korisnog učenja i razvijali ih pod mentorstvom
nositeljice kolegija prof. Sande Kočevar. “Šetnje Zvijezdom” održat će se u ponedjeljak, 17.12.2018., i utorak 18.12.2018. godine.

Organizacija “Šetnje Zvijezdom” i mentorskog programa društveno korisnog učenja je sufinancirana iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Više o terminima i polazištima šetnji možete pronaći na linku https://bit.ly/2EnqQ1R .