Aktualno, Nekategorizirano

Kreće peti online radionički ciklus projekta “Čije je što'” s Katerinom Duda

Pozivamo mlade do 25 godina da se prijave na peti online radionički ciklus projekta “Čije je što'” s Katerinom Duda, koji će se održavati putem Zoom platforme od 3. do 7. siječnja 2023. godine, navodi se u Facebook najavi 90-60-90 / Platforma za suvremenu umjetnost.

Interaktivni radionički ciklus Katerine Duda tematizira divlju gradnju i postupnu privatizaciju obale na području Južne Istre (i šire). Sudionici će kroz radionicu pokušati pronaći primjere bespravne gradnje, koncesije obale, zatvaranja puteva i dokumentirati promjene u urbanizmu koje se događaju u mjestima u kojima žive. Kroz trajanje radionica i nekoliko zadataka polaznici će raspravljati o problematici i razvijati ideje vezane uz temu, a koje će rezultirati radom u mediju poznatom polaznicima.

Prijave su u tijeku i zaprimaju se putem maila galerija906090@gmail.com

Detalje o samom programu možete pronaći na https://udruga906090.org/edukativni-program/

Projekt sufinanciraju Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.