Aktualno, Nekategorizirano

Novi ciklus glazbenih radionica projekta Music@media@Za djecu i mlade

Udruga za promicanje glazbene kulture Prijatelji glazbe najavila je novi ciklus besplatnih radionica za djecu i mlade do 25 godina koji kreće 29. listopada 2021., organiziranih kao aktivnost projekta Music@Media@Za djecu i mlade, ugovorenog za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu „Umjetnost i kultura online“.

Na radionicama snimamo covere ili vlastite autorske stvari s ekipom ili samostalno, izrađujemo promo video spot, učimo miksati i aranžirati snimljenu glazbu, koristiti se digitalnom tehnologijom u obradi zvuka i ludo se zabavljamo – navodi se u pozivu udruge.

Za sudjelovanje je obvezna prijava: https://forms.gle/WoJ6qH23b5RF9LR37
Radionice se održavaju preko Zoom platforme dva puta tjedno u večernjim satima u manjim grupama.
Ukupno trajanje radionice 32 sata
Nakon završene radionice svaki polaznik dobiva potvrdu o uspješno završenoj edukaciji imati će najmanje jedan vlastiti glazbeno vizualni projekt – zaključuju u pozivu.

Za više informacija posjeti stranicu udruge: www.udrugaprijateljiglazbe.com ili Facebook profil.