Aktualno, Nekategorizirano

Međunarodni dan mladih u Info centru za mlade Osijek

Posebno pozivaju nove udruge za mlade

Godine 1999. Generalna skupština UN-a proglasila je 12. kolovoza Međunarodnim danom mladih koji daje priliku za slavlje stavova i inicijativa mladih.

Događaji koji će ga obilježiti i proslaviti održavat će se u cijelom svijetu, piše Osijek.031.

U sklopu Međunarodnog dana mladih, PRONI Centar/Regionalni info-centar za mlade Osijek organizira susret predstavnika medija, organizacija, udruga mladih i za mlade te samih mladih.

Susret će se održati u petak 12. kolovoza 2016. u prostoru Info-centra za mlade Osijek, Ribarska 1, s početkom u 12 sati.

Uz medije, pozivaju sve zainteresirane, posebice nove udruge mladih i mlade pojedince, na prijavu i sudjelovanje, kako bi šira javnost dobila informacije o naporima i aktivnostima udruga te aktivizmu i uspjesima mladih s područja grada Osijeka.

Dajući mladima zasluženu pažnju, podršku i priznanje, proslavimo i obilježimo ovaj dan zajedno, poručuju u PRONI centru.

Prijaviti se možete na e-mail: icm[at]proni[dot]hr , u inbox Facebook-a Info centra za mlade Osijek, tel: 031 283 056 (od 11 do 15 sati) ili na mobitel 098 171 98 13.