Hrvatska, Nekategorizirano

Nacionalna zaklada objavila kalendar radionica upravljanja projektnim ciklusom i menadžmenta volontera za projekte u okviru Europskog socijalnog fonda

Foto: NZRCD

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU te u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama započinje s provedbom radionica namijenjenih udrugama i drugim potencijalnim prijaviteljima na pozive Europskog socijalnog fonda koje uopće nemaju ili imaju malo iskustva u području upravljanja projektnim ciklusom i menadžmentom volontera.

Cilj je ovih radionica upoznati sudionike s osnovnim pojmovima vezanima uz volonterstvo, s pripremom temelja za razvoj volonterskog programa te s procesom upravljanja projektnim ciklusom od ideje do kraja provedbe projekta, s osobitim naglaskom na mogućnosti prijave na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava Europskog socijalnog fonda.

Dvodnevne radionice „Upravljanje projektnim ciklusom u projektima financiranim u sklopu Europskog socijalnog fonda (ESF)“ i „Menadžment volontera u sklopu projekata financiranih kroz Europski socijalni fond (ESF)“ održavat će se tijekom listopada i studenoga 2018. godine po dva puta u pet hrvatskih regija – Sjeverna i sjeverozapadna Hrvatska (Varaždin), Istočna Hrvatska (Osijek), Jugozapadna Hrvatska (Rijeka), Južna Hrvatska (Split) te Grad Zagreb.

Pozivamo zainteresirane da se prijave za sudjelovanje na radionicama. Kalendar radionica i prijavnica za radionice dostupni su OVDJE.